Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.A90 Yapı

A90 Yapı, projelendirme, tasarım ve inşaat alanlarında hizmet vermek için kurulmuş bir firmadır. Firma ayrıca konut sektörünün yanında, gayrimenkul geliştirme, özel sektör ve kamu taahhüt işleri alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

A90, teknik kadrosu ve çözüm ortakları ile birlikte takım ruhuyla çalışarak ve projeye özel çözümler geliştirerek estetik ve kullanışlılığı ön planda tutan mümkün olan en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Günümüzde kaliteli inşaatların azlığını görerek bunlara karşı sadece kar amacı güden müteahhitlik mantığından uzaklaşmak suretiyle yaşanabilecek alanlar yaratma için çalışan A90, çevresine değer katacak, kullanışlı ve bulunduğu bölgenin ruhunu yansıtacak binalar inşa etmek amacıyla yoluna devam etmektedir.

A90 Yapı en güncel bilgi teknolojileri ile sektörel donanım ve yazılımlardan, faydalanarak tasarım, maaliyet kontrol ve planlama faaliyetlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmekte, bu faaliyetler sırasında veri yönetimi ve güvenilirliğine de azami önem vermektedir.

İstanbul'da, özellikle Bağdat Caddesi bölgesinde inşaat, taahhüt ve kentsel dönüşüm projeleri yapan A90 Yapı'nın şirket ve projelerinin web sitelerinin tasarım ve kodlama çalışmaları ile dijital kataloglarının tasarım çalışmalarına destek vermekteyiz. Ayrıca firmanın ihtiyacı olan BT Danışmanlık ve BT Satınalma Hizmetlerinin yanı sıra, web ve e-mail hosting hizmetlerini firmamız sağlamaktadır.

ODE Teknoloji sektörel tecrübesi ile A90 Yapı'nın teknoloji danışmanı olarak gücüne güç katmasına katkı sağlamaktadır.

© 2020 ODE Technology. All rights reserved

ODE Technology