Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Çeksan Tersanesi

Çeksan Tersanesi, 1960 yılında İstanbul Haliç'te Habip BAYRAK tarafından temelleri atılmış ülkemizin en eski ve lider tersanelerinden birisidir.

Çeksan, küçük ve orta boy gemilerin üretimi, onarımı ve dönüştürülmesi konusunda lider konumu ile Türkiye Cumhuriyeti'nin en saygın ve güvenilir tersanelerinden biridir. 60 yılı aşkın süredir gemi inşa sektöründe aktif rol oynayan şirket, temel mavnalardan gelişmiş feribotlara ve her sınıf ve tipte kimyasal tankerlere kadar geniş bir yelpazede 70'in üzerinde gemi inşa etti. Çeksan, yıllar içinde hem yeni bina hem de onarım hizmetlerinde, kişiye özel çözümler sunarak herkes için zamanında teslimatla sonuçlanan engin deneyim ve bilgi birikimi ile planlama başarısı ile dünya çapındaki müşterilerinin toplam memnuniyetini sağlamıştır.

İnovasyon ve teknolojiye yaptığı sürekli yatırımlarla birlikte bugün Çeksan, yılda 7.500 ton çelik işleme kapasitesi ile 25.000 DWT'a kadar gemi inşa ve tamiri, 15.000 DWT'a kadar belirli ebatlarda yanaşma yapabilen tesislerle donatılmıştır.

Çeksan Tersanesi, bugün olduğu gibi gelecekte de müşteri odaklı politikalarının rehberliğinde yedi denizin gelecekteki projelerini toplam kalite çerçevesinde inşa etmede müşterilerinin güçlü bir müttefiki olmaya devam edecektir.

ODE Teknoloji, sektöründe lider firmalar arasında yer olan Çeksan Tersanesi'nin kurumsal profili kapsamında web sitesi tasarım ve kodlama hizmetini, sektör ve müşteri grubu analizini yaparak gerçekleştirmiş ve firmanın kullanımına sunmuştur.

© 2020 ODE Technology. All rights reserved

ODE Technology