Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Blog

A90 Yapı

ODE Teknoloji sektörel tecrübesi ile A90 Yapı'nın teknoloji danışmanı olarak gücüne güç katmasına katkı sağlamaktadır.

Devamı

Acechem Tanker

ODE Teknoloji olarak Acechem Tanker firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Aksiyon İstanbul

ODE Teknoloji olarak Aksiyon İstanbul firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Amerikadan Ara

ODE Teknoloji olarak Amerikadan Ara firmasının ihtiyaçlarını ve yer aldıkları sektörleri analiz ederek en uygun e-ticaret tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Armoya Yüksek Teknoloji

ODE Teknoloji olarak Armoya Yüksek Teknoloji 'nin ihtiyaçlarını ve yer aldıkları sektörleri analiz ederek en uygun e-ticaret tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Arte Boatyard

ODE Teknoloji olarak Arte Boatyard firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Baytaş Denizcilik

ODE Teknoloji olarak Baytaş Denizcilik firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Bioder Bio Epilation

ODE Teknoloji olarak Bioder Bio Epilation firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Biota Laboratuvarları

ODE Teknoloji olarak Biota Laboratuvarlarının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Çeksan Tersanesi

ODE Teknoloji olarak Çeksan Shipyard, Çeksan Tersanesi'nin ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Denkar Denizcilik

ODE Teknoloji olarak Denkar Denizcilik, Denkar Ship Repair firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Dentaş Tersanesi

ODE Teknoloji olarak Dentaş Tersanesi firmasının ihtiyaçlarını ve sektörlerini analiz ederek en uygun web tasarımını hazırlayarak firmanın kullanımına sunduk.

Devamı

Yalova Altınova Tersaneler Birliği

ODE Teknoloji sektörel tecrübesi ile Yalova Altınova Tersaneler Birliği 'nin ihtiyaçlarını belirleyerek, kurumu en iyi tanıtacak web sitesi tasarımını hazırlamış ve kurumun dijital yüzüne güç katmasına katkı sağlamıştır.

Devamı

© 2020 ODE Technology. All rights reserved

ODE Technology