Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Aksiyon İstanbul

Aksiyon İstanbul, 2004 yılında  Hakan Külah ve Murat Canbek beraberliğinde yeni bir oluşum ile, mobil tırmanış duvarı, kule tırmanış duvarları, kolay sökülüp monte edilebilen seyyar tırmanış duvarları konusunda çok daha yeni ve modern çalışmalara imza atarak yola çıktı. Taşıması kolay, alçak ve dar kapılardan geçen, hafif, montajı kolay ve çok güvenli tırmanış duvarları ile faaliyetlerine devam etti.

Şirketler, eğitim kurumları, fuarlar, alışveriş merkezi etkinlik alanları ve benzeri birçok etkinlik, şenlik ve festivalde faaliyetler düzenlemekteler. Bir çok kurumsal firma ile ortak projelerde yer aldılar. İPAR - İp Parkurları ve Macera Parkları Derneği üyesi olan Aksiyon İstanbul, kendi tasarımları olan kule tırmanış duvarları ile Alışveriş merkezleri ve benzeri bir çok noktada hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda kum boyama, doğa kampları, ekip çalışmaları için çeşitli faaliyerler ile yoluna devam ediyor.

ODE Teknoloji olarak, tırmanış duvarları, tırmanış kuleleri, bouldering parkurları, kum havuzları, kum boyama istasyonları gibi alanlarda satış ve kiralama hizmet sunan, çeşitli doğa sporları aktiviteleri, açık hava faaliyetleri gibi alanlardada ayrıca bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet veren Aksiyon İstanbul firmanısın sektör ve rakip analizleri yapılarak, müşteri taleplerini en iyi yansıtacak olan bir tasarıma sahip web sitesinin tasarım ve kodlama çalışmalarını yaparak, web sitesi içerik üretiminde destek olduk.

© 2020 ODE Technology. All rights reserved

ODE Technology