Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Dentaş Tersanesi

Dentaş Tersanesi, Türkiye’nin en önemli gemi inşa merkezi olan İstanbul, Tuzla bölgesinde, 6.114 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 18.000 metrekare alana yayılan tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeni inşa ve bakım-onarım hizmeti veren Dentaş Tersanesi, bugüne kadar tamamladığı yeni inşa ve bakım-onarım projeleriyle geçmişten gelen deneyimini geleceğe taşımakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek denizcilik sektörünün günümüz ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermektedir.

Dentaş Tersanesi, mühendis kadrosu ve Ar&Ge faaliyetleri ile her an daha da ileri taşıdığı üretim kalitesinin yanı sıra iş güvenliği ve çevre politikaları bakımından da çalışmalarını tamamlamış ve tesislerinde bu alanda da uluslararası standartları hayata geçirmiştir.

ODE Teknoloji, yeni gemi inşa ve gemi bakım-onarım hizmeti alanında sektöründe lider firmaları arasında yer olan EOS Group'a ait olan Dentaş Tersanesi'nin web sitesi tasarım ve kodlama hizmetini, sektör analizini yaparak gerçekleştirmiş ve firmanın kullanımına sunmuştur.

© 2020 ODE Technology. All rights reserved

ODE Technology